W dniach 15.08-27.08.15 odbyło się zgrupowanie szkoleniowe w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno. Pod wprawnym okiem trenera Andrzeja Wojtala oraz instruktorki Anety Wojszczak trenowało siedemnaścioro zawodników klubu MKS 9.

Przez cały pobyt, uczestnicy brali udział w ćwiczeniach wydolnościowych oraz ogólnorozwojowych. Poranki rozpoczynali rozgrzewką i kilkukilometrowym biegiem wzdłuż plaży. Po południu skupiali się na ćwiczeniach stacjonarnych na siłowni i na treningu fitness w plenerze. Nie zabrakło także aktywności fizycznej podczas pobytu na plaży – czy to na piasku czy w morzu. Ważnym czynnikiem była także pogoda, która dopisała i która pozwoliła na zrealizowanie całego planu treningowego. Pobyt na zgrupowaniu sportowym był dla zawodników doskonałym przygotowaniem przed nadchodzącym rokiem szkoleniowym.

Uczestnictwo zawodników Klubu w zgrupowaniu sportowym w Dźwirzynie zostało sfinansowane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” oraz Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.