Galeria

2018

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17,18 lat w Lublinie
18-22.12

XIV Mistrzostwa Świata w Hangzhou (Chiny)
11-16.12

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w Nowej Rudzie
07-08.12 więcej

VI Zawody Andrzejkowe w Dzierżoniowie
24.11 więcej

Grand Prix Polski w Łodzi
10-11.11

XXIX Memoriał Marka Petrusewicza we Wrocławiu
19-20.10 więcej

III Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie w Buenos Aires (Argentyna)
07-12.10

Mistrzostwa Europy w Glasgow (Szkocja)
03-09.08

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat w Gliwicach
19-22.07 więcej

Mistrzostwa Europy Juniorów w Helsinkach (Finlandia)
04-08.07

Letnie Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska we Wrocławiu
08-09.06 więcej

Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Łodzi
24-27.05 więcej

X Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach
28.04 więcej

Karkonoski Puchar Sprintu w Jeleniej Górze
07-08.04 więcej

Wielomecz w Graz (Austria)
24-25.03

Grand Prix Polski w Lublinie
10-11.03

V Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica w Osiecznicy
09-10.02 więcej

2017

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Łodzi
19-22.12 więcej

Mistrzostwa Europy w Kopenhadze (Dania)
13-17.12

 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w Nowej Rudzie
08-09.12 więcej

 VI Zawody Andrzejkowe w Dzierżoniowie
02.12 więcej

 Grand Prix Polski w Poznaniu
25-26.11 więcej

XXVIII Memoriał Marka Petrusewicza we Wrocławiu
17-18.11 więcej

 Grand Prix Polski w Łodzi
04-05.11

 Grand Prix Polski w Oświęcimiu
21-22.10

 Glomma Cup w Kongstenhallen (Norwegia)
23-26.09 więcej

Puchar Świata w Moskwie (Rosja) i Berlinie (Niemcy)
02-03.08, 06-07.08

 Mistrzostwa Świata w Budapeszcie (Węgry)
14-30.07

 Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w Opolu
14-16.07

 Open de France w Chartres (Francja)
01-02.07

 Mistrzostwa Europy Juniorów w Nentanyi (Izrael)
28.06-02.07

 Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego we Wrocławiu
02-03.06 więcej

Drużynowy Wielobój Pływacki dzieci 10 i 11 lat w Nowej Rudzie
19-20.05

 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Lublinie
18-21.05 więcej

 XVI Memoriał Władka Zarembowicza we Wrocławiu
05.05

Grand Prix Polski w Opolu
29-30.04

 IX Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach
08.04 więcej

 Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w Gliwicach
10-12.03

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat w Gorzowie Wielkopolskim
10-12.03

 Grand Prix Polski w Kozienicach
18-19.02

 IV Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica w Osiecznicy
03-04.02 więcej

 

2016

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie
15-18.12

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w Nowej Rudzie
09-10.12 więcej

V Andrzejkowe Zawody Pływackie w Dzierżoniowie
03.12 więcej

XXVII Memoriał Marka Petrusewicza we Wrocławiu
26-27.11 więcej

Grand Prix Polski w Poznaniu
19-20.11 więcej

IX Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Rudna w Rudnej
11.11 więcej

Polska Liga Pływacka w Raciborzu
14-15.10

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat w Opolu
19-21.07

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat w Lublinie
15-17.07

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim
15-17.07 więcej

Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Szczecinie
27-30.06 więcej

Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego we Wrocławiu
11-12.06 więcej

XVI Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w Jeleniej Górze
23.04 więcej

VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach
02.04 więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w Gliwicach
11-13.03 więcej

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Gorzowie Wielkopolskim
04-06.03

III Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica w Osiecznicy
29-30.01

Strona 2 z 41234